""
""

Žuta podmornica se vratila na pobednički kurs, Granada ispraćena sa dva komada (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 07.02.15. | 19:50

Viljareal pokazao da ga nije poremetio poraz od Barselone i još jednom potvrdio da je posebno dobar na svom stadionu

Viljareal se vratio na pobednički put. Posle prošlonedeljnog za neke unapred upisanog poraza od Barselone, fudbaleri Viljareala opet su pronašli pravi ritam i na svom terenu savladali Granadu sa 2:0 u meču 22. kola Primere.

Ova pobeda ostavila je Žutu podmornicu u aktivnoj borbi za mesto koje vodi u jedno od dva evropska takmičenja sledeće sezone.

Ovo je Viljarealu bila osma uzastopna pobeda na svom terenu, ako se računaju prvenstvene i kup utakmice. Na drugoj strani, Granada je i 12. put zaredom kao gost ostala bez trijumfa.

Strelac prvog pogotka na El Madrigalu u predgrađu Valensije bio je argentinski defanzivac Mateo Musaćo. Sve dileme oko pobednika otklonio je Đerard Moreno u drugom minutu sudijske nadoknade.

Srpski internacionalac Antonio Rukavina odigrao je svih 90 minuta za ekipu Viljareala koja 19. februara igra protiv Red Bul Salcburga prvi meč nokaut faze Lige Evrope.

Atletiko Madrid - Real Madrid 4:0 (2:0)