""
""

Viljareal ostao bez pobede u poslednjem sekundu iz sumnjivog kornera (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 29.11.13. | 22:42

Čak je i golman Malage je krenuo u poslednji napad iz koge su gosti postigli gol za remi na Madrigalu

Šok u poslednjem sekundu na Madriaglu! Tako se može opisati večerašnji meč u kojem je Viljareal bio nadomak pobede nad Malagom, ali je morao da se zadovolji samo bodom posle konačnih 1:1.

Žuta podmornica je bila favorit protiv Malage i sve je mirisalo na očekivanu pobedu domaćina. Posle munjevite akcije i asistencije Kanija sa levog krila, Sorijano je ubacio loptu u mrežu i sve je krenulo očekivanim tokom. Od Malage koja igra slabo ove sezone se nije očekivao žestok otpor na terenu gde su  mnogi padali. Igrao se 94. minutu kada je dosuđen sumnjiv korner za Malagu jer je izgledalo kao da je gostujući fudbaler dodirnuo loptu poslednji. Pred gol Viljareala je došao i protivnički golman Kabaljero, stvorila se velika gužva, a defanzivac Veligton je bio najprisebniji i pogodio za izjednačenje...

Za razliku od Viljareala, prednost domaćeg terena je iskoristio Hetafe protiv Levantea. Pedro Leon je u 79. minutu odlučio pobednika u predgrađu Madrida i popeo Hetafe na sjajnu šestu poziciju na tabeli.