"Ajazdin Nuhi"

Profa Radanović pronašao formulu za BSK?

Vreme čitanja: 2min | pet. 17.05.13. | 18:54

Borčani slavili na gostovanju kod Donjeg Srema i možda osvojili bodove spasa u borbi za opstanak

Ajazdin NuhiPritisak nije slomio igrače BSK-a, koji su se na gostovanju kod Donjeg Srema u 28. Kolu Superlige uhvatili za slamku spasa i pobedom od minimalnih 0:1 (0:0) značajno uvećali šanse da se i dogodine nađu u eliti.

Od prvog minuta videlo se da Borčani vise žele pobedu, pa su Sremci još u prvom poluvremenu dva puta izbijali loptu na gol liniji da bi ih posle prodora Mileta Savkovića spasila stativa.

Međutim, poslednja linija Donjeg Srema nije mogla večito da odoleva, a konačno je poklekla u 61. Minute kada je Marko Prljević u kaznenom prostoru srušio razigranog Srđana Ajkovića i omogućio Ajazdinu Nuhiju da sa bele tačke donese BSK-u možda i tri zlata vredna boda.

Treneru Miodragu Profi Radanoviću i pobedu na debiju u Borči.

BSK sada ima 29 bodova, pet vise od Radničkog 1923 i zone ispadanja. Kragujevački tim u subotu putuje na neugodno gostovanje Slobodi u Užice.

DONJI SREM – BSK 0:1 (0:0)