""
""

Nica je bila srećnica u Lilu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 10.01.16. | 19:03

Zadovoljni se vraćaju kući fudbaleri Nice iz Lila, pošto su osvojili bod (1:1) u 20. kolu u duelu sa domaćinom koji je pre ove utakmice imao pet trijumfa u šest mečeva.

Uspela je Nica i ovim remijem da se zadrži na četvrtoj poziciji, dok Lil još nije pobegao iz opasne zone na tabeli Lige 1.

Još jednom se pokazalo da u Lilu trenutno u najboljoj formi igra Jasin Benzija. Ovaj napadač je već u 10. minutu doveo Lil u vođstvo, a to mu je bio pet gol na poslednjih devet utakmica.

Radost i zadovoljstvo domaćih navijača, međutim, trajalo je samo do završnice prvog poluvremena.

Tada je švedski internacionalac Niklas Hult bio najsnalažljiviji pred golom Lila i osigurao važan i vredan bod u borbi za mesto koje vodi u Ligu šampiona sledeće sezone.

Liga 1 - 20. kolo

PSŽ - Bastija 2:0 (2:0)