"Palasio"
"Palasio"

ITALIJA: Palasio presudio Krstičiću (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 03.04.13. | 20:38

Inter savladao Sampdoriju (2:0) golovima argentinskog napadača u završnici oba poluvremena

PalasioFenomenalni Rodrigo Palasio čuva šanse Interu da i naredne sezone igra u Evropi. Argentinac je duplom porcijom golova doneo Neroazurima tri boda sa teškog gostovanja u Đenovi i tako vratio ekipu iz Milana na 5. mesto Serije A: Sampdorija – Inter 0:2.

Odložen meč 29. kola (zbog kiše) rešen je golovima u završnici oba poluvrmeena. Najpre je u 43. minutu Albvaro Pereira centrirao s leve strane, a Palasio glavom matirao zemljaka Serhija Romera. Gosti su i pre i posle pogotka kontrolisali susret, da bi napadač, koji je dvaput presudio i Partizanu u Ligi Evrope, u trećem minutu nadoknade postigao 12. prvenstveni gol, u trenucima kad su domaćini pokušavali da izjednače.

U timu iz Đenove do 86. minuta igrao je srpski internacionalac Nenad Krstičić, pre nego što ga je zamenio Đani Munari.