"Slavlje posle gola Halstenberga"

Isplati se igrati na golove u Cvajti: Na tri meča mreža se tresla 13 puta (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 02.08.15. | 17:15

Sankt Pauli se popeo na četvrto mesto, Karlsrue još uvek bez bodova

Slavlje posle gola HalstenbergaDrugo je kolo Cvajte, a već dobijamo ono što smo od ovog skrivenog dragulja i očekivali! Mnogo ofanzicne igre, šuteva i ono ozbog čega se fudbal i igra – golova! Na tri meča nedeljnog programa viđeno je 13 golova, a najefikasniji meč bio je između Sandhauzena i Union Berlina na kome je viđeno čak sedam pogodaka!

Sankt Pauli je došao do prve pobede u novoj sezoni. Gusari su u gostima tukli Karslrue koji posle dva kola nema nijedan osvojen bod. Sva tri gola pala su u prvom poluvremenu, a odlučujući i najlepši pogodak postigao je Marsel Halstenberg u 40. minutu kada je fantastično šutirao sa distance i pogodio rašlje gola domaćina.

Sandhauzen i Union Berlin su odigrali ravi rolerkoster. Sandhauzen je prvo vodio, pa stigao prednost na 2:2. U 71. minutu drugim golom Krilaha Berlin je došao na korak od trijumfa, ali je Aziz Bohaduz poravnao rezultat. Kada je delovalo da je tu kraj preokretima, Florijan  Hubner se potrudio da domačoj ekipi donese sva tri boda u potpuno ludom meču.

Dizeldorf je u duelu sa Padernbornom poveo već u drugom minutu, vodio a poluvremenu, ali su do prelaza 1-2 goste vodili Niko Prošvic i Marsel Nđeng sredinom drugog poluvremena.

Na jednom meču je došlo 7+, prosek golova po meču preko četiri, na tri meča došlo GG. Isplati se igrati golove na Cvajti.