""
""

Espanjolu nije suđeno da pobedi, Musaćo izvukao Viljareal (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 23.01.16. | 20:20

Mislili su navijači Espanjola u finišu utakmice sa Viljarealom da će konačno doći do pobede na koju čekaju od 19. decembra, ali je onda Mateo Musaćo u 88. minutu pogodio mrežu i doneo važan bod Žutoj podmornici (2:2) u utakmici 21. kola Primere.

Sjajni argentinski defanzivac tako je još jednom potvrdio veliki kvalitet i pokazao da nije bez razloga na listi želja pojedinih evropskih velikana.

Večerašnjim bodom gosti su se učvrstili na četvrtom mestu na tabeli Primere sa realnim izgledima da nastupi u kvalifikacija aza Ligu šampiona sledeće sezone.

Uprkos primljenog golu dva minuta pre kraja, Espanjol je odigrao sasvim korektnu utakmicu, a već u četvrtom minutu Felipe Kaisedo je doveo domaćima u vođstvo posle lepog solo prodora.

Izjednačio je Manuel Trigueros 20 minuta kasnije, a u završnici prvog poluvremena novu prednost Espanjolu doneo je Đerard Moreno koji je i asistirao kod prvog gola domaćih.

Ovaj fudbaler nije, međutim, dočekao kraj meča na terenu, jer je posle drugog gola Viljareala zbog prigovora dobio drugi žuti karton.