""
""

Espanjol izbacio Valensiju iz Kupa kralja, Kaisedo ušao u 76. minutu i napravio dar mar (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 13.01.15. | 22:04

Gosti od 14. minuta igrali bez isključenog Mustafija

Prvi put od novembra prošle godine Valensija je izgubila i ispala iz Kupa kralja! U revanš meču osmine finala (prva utakmica 2:1 za Slepe miševe) Espanjol je slavio rezultatom 2:0, a apsolutni junak Katalonaca je Felipe Kaisedo, dvostruki strelac u završnici duela.

S druge strane, uloga tragičara pripala je nemačkom reprezentativcu Škodranu Mustafiju, koji je još u 14. minutu zaradio isključenje. Bivši fudbaler Sampdorije spetljao se posle jedne povratne lopte, Serhio Garsija je uspeo da mu je otme i krene sam ka golu, pa mladom Nemcu nije preostalo ništa drugo nego da ga sruši. Sudija nije nikakvu dilemu i pokazao mu je crveni karton.

Zanimljivo da je Kaisedo utakmicu počeo sa klupe i da je šansu dobio tek od 76. minuta. Da po prvi put matira goste bilo mu je potrebno svega tri minuta. Odlično je skočio nakon centaršuta i glavom matirao čuvara mreže Valensije za 1:0...

Iako sa igračem manje Slepi miševi su morali tada da krenu na sve ili ništa. Ta ofanziva skupo ih je koštala u poslednjim trenucima meča, kada je sevnula kontra domaćeg tima, a Kaisedo ponovo bio neumoljiv...