Dinamo i Rubin, zna se - pobednika nema

Vreme čitanja: 1min | pet. 03.08.18. | 20:08

Peti put na poslednjih šest mečeva rivali iz Moskve i Kazanja odigrali nerešeno

Dinamo iz Moskve i Rubin su ispoštovali tradiciju i opet odigrali nerešeno. U utakmici drugog kola ruske Premijer lige u Moskvi je bilo 1:1, što je peti remi u poslednjih šest okršaja ova dva rivala.

Policajcima je to drugi nerešeni rezultat u sezoni, dok je Rubin uspeo da osvoji sva tri bida u premijernom kolu.

Delovalo je na osnovu viđenog na početku utakmice kako će domaći navijači imati čemu da se raduju, jer je u 13. minutu Fedor Černik zatresao protivničku mrežu.

I kontrolisao je Dinamo manje-više situaciju na terenu do kraja prvog dela utakmice. Ali, očigledno da je trener Rubina Kurban Berdijev rekao nešto korisno svojim igrača tokom pauze na poluvremenu.

U nastavku utakmice Rubin je zaigrao znatno sigurnije i vrlo brzo mu se takav pristup isplatio. Igrao se 51. minut kada je Mogilevic asistirao Polozu, a ovaj postavio konačan rezultat.