Pokuševski ima više blokada nego poena u Evroligi: Neka se nastavi tako, samo da pobeđujemo

pre oko 3 sata

Decko odlican 5 veceras.Nastavi ovako.idemo samo jako i sigurno .podrska
m

metalika moj dobar

dobro je ovo krenulo posle 4 utakmice u EL a 3 smo igrali u gostima ( mada ovo danas nije) mi smo na 2-2 plus smo igrali sa Realom !! Real kakav je takav je nece gubiti cesto zategnuce oni pre ili posle .ABA 4-0 ...Bravo momci
F

Figaro

U prvom meču protiv baskonije donta Hall je bukvalno svojim blokadama srušio Partizan a danas je to isto uradio Poku u najvažnijim trenucima meča i ugasio i poslednju nadu Makabiju.
B

Bravo, bravo

pre oko 4 sata

Poku, sve bolje u bolje igraš, idemo na novi pobedu uz punu Arenu.
m

milojkoooo

Lik je sporedna uloga, ubaci ga 5 minuta pa ako kome slučajno lupi rampu ili da 2 poena to je sve od njega, potpuno nesnađen na terenu. Liči na Simonovića od prosle godine
j

jasno

deca su ukras sveta a Srbi su ukras cvekliog partizana
G

Grobarcina

Bitno da igras i da se trudis odigrao si muski u odbrani Poku samo rad i rad cutiiii i igraj rezultati ce doci 💪💪💪

Bojan Urosevic

Večeras je odigrao odlučnu utakmicu bez obzira što nije imao poene odbranu je pokidao.
b

bestojan

Ova vest je tragična i komična u isto vreme. Strmoglavi pad karijere. 3 godine su ga puštali u Oklahomi da igra mnogo, davao je u nekim i po 20 poena. U zadnjoj sezoni nije uopšte ulazio, otpusten otisao u Šarlot najgoru ekipu lige i to nije uspeo da se izbori za ugovor. Evo ga sad u Partizanu maše peškirom i igra po 5 minuta i ima više blokada od poena Zaista zastrašujuće iz vizure nekad velikog talenta u kog je nba tim uložio 4 godine i milione
7

7

za 4 utakmice 2 poena, i odvojena vest za njega. Ako je i od sponzora mnogo je
D

Detelina de

Poku i nilikina koji su najviše kritikovani kada su potpisali još jednom pokazuju da su sa razlogom birani u nba
M

MisterM

Pokusevski je dao 2 poena na 4 utakmice Evrolige uz sut iz igre 16%. Sa razlogom je biran u Nba, naravno. Svakome je dostupan internet.
P

Pokusevski

Jos samo da se neke stvari spoje u mojoj glavi, na primer to da sam Srbin i da cu minute da dobijem samo kad Zeljko nema drugih opcija