""

Zvižduci na Velodromu: Anže slavio u Marselju! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 27.09.15. | 15:54

Gost potvrdio epitet apsolutnog hita francuske Lige jedan - 1:2

Očajnim rezultatima Olimpika iz Marselja nikad kraja, a za produžetak crne serije ekipe sa Veodroma bio je odgovoran neugodni Anže, koji je slavio na jednom od najtežih gostovana u francuskom fudbalu i potvrdio epitet apsolutnog hita francuske Lige jedan - 1:2 (0:1).

Domaći su šokirali domaću publiku u 38. minutu, brzonogi Buka Mutu sa loptom je bukvalno pretrčao ceo teren, ušao u šesnesterac domaćina, a onda je usledio nesmotreni start Kabelje, pa je sudija Lesaž pokazao na belu tačku. Siguran izvođač udarca sa bele tačke bio je Tomas Mangani, za glavobolju Mičela, ali i kompletnog Velodroma.

Domaćin je bez jasnog napadačkog plana krenuo u nastavku utakmice, što mu se osvetilo u 69. minutu. Fenomenalan centaršut Manganija odličnim udarcem glavom u mrežu domaćina je sproveo Roman Tomas.

Marselj je u igru uspeo da se vrati u 79. minutu i to pogotkom Bačuaija sa penala, ali nije imao snage da učini nešto više.

LIGA 1 - 8. KOLO

Rems - Lil 1:0 (0:0)