"Viktor u stilu svog imena"

Troickom trebalo samo 47 minuta da razbije hrvatsko čudo od deteta!

Vreme čitanja: 1min | uto. 09.06.15. | 12:21

Srpski teniser u Štutgartu protivniku prepustio samo dva gema

Viktor u stilu svog imenaPredviđaju Hrvatu Borni Ćoriću veličanstvenu budućnost, ali mu je Viktor Troicki pokazao realnost sadašnjosti. U prvom kolu turnira u Štutgartu Srbin je Hrvatu prepustio samo dva gema i plasirao se u drugo kolo. Na kraju 2:0 (6:0, 6:2).

Ćorić je postao poznat po tome što je sa samo 17 godina pobedio Rafaela Nadala, ali ovoga puta nije imao šanse protiv raspoloženog Viktora. Troicki je u prvom setu igrao skoro bez greške i ostavio protivnika na "nuli". Drugi set je takođe bio brzo gotov, tako da je Viktoru za pobedu bilo dovoljno samo 47 minuta.

U narednom kolu naš teniser će igrati protiv boljeg iz duela Mate Pavić (Hrvatska) – Aleksander Zverev (Nemačka). Prvi nosilac turnira je Rafael Nadal.