"Veljko Paunović"

POLUVREME: Orlići napadaju, fali još samo gol

Vreme čitanja: 1min | pet. 25.07.14. | 20:59

Nemci vode protiv Ukrajine, što odgovara našoj reprezentaciji

Veljko PaunovićOmladinci Srbije igraju treći meč grupne faze Evropskog prvenstva protiv vršnjaka iz Bugarske i posle prvih 45 minuta na snazi je najnepopularniji rezultat - 0:0. Naši mladići imaju blagu inicijativu, i veći broj pokušaja da se ugrozi gol protivinika, ali nisu uspeli da prevare solidnog golmana protivnika Ljubenova.

Prva prilika na meču je došla u četvrtom minutu, ali Luka Jović nije bio precizan, naši igrači su još jednom bili neprecizni, a Ljubanov je prvi put morao da interveniše u 22. minutu kada je Gaćinović oprobao svoj udarac. Samo tri minuta pre toga Rajkovića je testirao Minčev. Pantić je u 38. minutu namučio Ljubenova, ali je mreža Bugarske mirovala.

Nemci vode protiv Ukrajine sa 1:0 u drugom meču grupe B, i to je rezultat koji nama odgovara, zato što bi pobedom nad Bugarskom preskočili Ukrajince i otišli u dalji tok takmičenja. Panceri su dominirali tokom celog prvog dela, i pre će oni postići drugi gol nego što će Ukrajinci izjednačiti.

Sastavi ekipa:

Srbija: Rajković, Antonov, Zdjelar, Stevanović, Babić, Gaćinović, Grujić, Ristić, Pantić, Jovanović, Jović

Bugarska: Ljubenov, Petrov, Galabov, Velkov, Daskalov, Kolev, Conev, Despodov, Minčev, Drjanov, Vasilev

(FOTO: Starsport)