""

Nisu za Evropu, ali kidaju u Francuskoj: Sent Etjen na vrhu Lige 1!

Vreme čitanja: 1min | ned. 01.09.13. | 19:02

Ekipa Kristofa Galtijea savladala Bordo na svom terenu – 2:1

Katastrofalan nastup protiv Esbjerga i veliko brukanje u kvalifikacijama za Ligu Evrope očigledno je bilo dobra opomena za fudbalere Sent Etjena koji su lek za evropski neuspeh našli u meču sa Bordoom – 2:1 (1:0).

Ekipa Kristofa Galtijea je za razliku od meča sa Esbjergom odmah pronašla ključ za odbranu rivala. To je pošlo za nogom Romainu Hamumi, koji je u osmom minutu meča odlično iskoristio asistenciju Banela Nikolice i doveo svoj tim u rano vođstvo na ovom meču.

Kako su krenuli prvo, tako su domaći započeli i drugo poluvreme. Gotovo indetična akcija, stim da se u ulozi asistenta Banžamin Kornje, dok je mrežu nemoćnog Karasoa zatresao Loik Perin.

Bordo je odigrao izuzetno slab meč, ali je u finišu ipak došao do počasnog pogotka i to zahvaljujući majstoriji Ludovika Obranijaka

LIGA 1 – 4. KOLO:

Evijan – Lion 2:1 (2:0)