"Kokorin"

Ne može bez Kuranjija: Muslin ne da Dinamu u Evropu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 11.05.13. | 13:30

Moskovljani spašavali živu glavu od Krasnodara i stigli do kako-tako značajnog boda

KokorinDinamo iz Moskve propustio je šansu da overi plasman u Ligu Evrope, pošto je sa Krasnodarom odigrao nerešeno – 1:1, a ujedno je omogućio Kubanu da ga eventualnom pobedom protiv Amkara i preskoči. Od samog početka krenulo je po zlu za Moskovljane. Prvo nisu mogli da računaju na prvog strelca ekipe Kevina Kuranjija (10 pogodaka), a od 52. minuta morali su da jure prednost izabranika Slavoljuba Muslina pošto je Perejra utišao Khimki arenu. Sve što su domaći uspeli da urade bio je izjednačujući pogodak Kokorina u 69. minutu, koji je stigao Kuranjija po broju golova i doneo značajan bod.

Dušan Anđelković, bivši levi bek Voždovca i Crvene zvezde, odigrao je ceo meč za Krasnodar i zaradio žuti karton u 84. minutu. To isto važi i za levog beka Dinama Marka Lomića.