Menhenegladbah radi kao mašina, Hofman pogađao kao lud (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 21.10.18. | 19:57

Borusija nije imala milosti prema Majncu - 4:0, a vezista dao het trik

Strašna je Borusija Menhengladbah! U prošlom kolu Koltovi su šokirali Bajern, a dve nedelje kasnije demonstrirali su silu protiv Majnca i potvrdili da se nalaze u formi. Večeras je Borusija na svom terenu pobedila sa 4:0 u utakmici osmog kola Bundeslige i ponovo deli drugo mesto na tabeli sa Verderom.

Heroj večerašnje pobede u Menhengladbahu bio je vezista Jonas Hofman koji je potpisao het-trik. To je ovom 26-godišnjem momku bilo prvo takvo ostvarenje u Bundesligi u karijeri.

Valja pomenuti i da je Torgan Azar pružio još jednu sjajnu partiju, a asistirao je Hofmanu kod prva dva pogotka u 21. i 53. minutu. Vezista Menhengladbaha je to značajnog ostvaranja došao golom u 63. minutu.

Azar je posle dve asistencije, uspeo i da zatrese protivničku mrežu i to u 58. minutu. Mogao je domaćin da postigne još neki gol večeras, ali su i ove četiri lopte u mreži bile sasvim dovoljne za veliku radost navijača Borusije Menhengladbah.