"Islam Slimani"

Lavovi za dva minuta dva puta ugrizli Setubal: Bomba Montera golmana ostavila ukopanog (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 29.11.14. | 23:15

Sporting za oko 70 sekundi rešio meč, Slimani dvostruki strelac, veliki promašaj Kapela

Islam SlimaniKada Lavovi osete krv odmah ponovo kreću u napad kako bi dokrajčili žrtvu i upravo to se i dogodilo na meču Sportinga i Setubala pošto su domaćini za oko 70 sekunda došli do dva gola, a u sudijskoj nadoknadi su samo potvrdili pobedu – 3:0 (0:0).

Islam Slimani je u 62. minutu odlično reagovao na centaršut Džefersona, uklizao između čuvara i zatresao mrežu. Setubal se do tog trenutka odlično branio i imao je rezultat koji im je odgovarao te ih je iznenadni gol šokirao.

To se videlo već minut kasnije kada je Frederiko Venansijao očajno primio loptu na svojoj polovini i omogućio gostima da krenu u polukontru, a Fredi Montero je odlučio da više vere ima u svoju dinamitnu nogu, nego u saigrače – i nije pogrešio. Kolumbijac je sa oko 30 metara poslao nebranjivi projektil i golman Setubala nije ni pokušao da zaustavi njegov udarac.

Kada je delovalo da je sve gotovo Slimani je iskoristio novi centaršut – ovog puta sa desne strane – i postigao svoj drugi gol na meču.

Pobedu Sportinga po dobrom neće pamtiti samo Dijego Kapel pošto se krilni igrač propisno obrukao i iz peterca pogodio prečku nebranjenog gola.