"Radost Čačana"

Lalatovićeve Zebre protutnjale Voždovcem!

Vreme čitanja: 2min | sub. 25.07.15. | 21:49

Čačani savladali Zmajeve u gostima i izjednačili se po broju bodova sa Partizanom i Javorom - 0:2

Radost Čačana

Fudbaleri Borca iz Čačka zabeležili su i drugi prvenstveni trijumf u novoj sezoni Superlige, a ovoga puta pred izabranicima Nenada Lalatovića poklekao je Voždovac, koji je na krovu šoping centra "Stadion" poražen rezultatom 2:0 (1:0).

Čačani su na najbolji način otvorili utakmicu na Voždovcu, poveli već u sedmom minutu iz jedanaesterca, koji je na najbolji način izveo Stefan Živković, pa je domaćin nakon toga bio prinuđen svim silama da juri prednost rivala.

Domaćin je ogromnu terensku inicijativu imao posebno u drugom poluvremenu, kada je u potpunosti sabio Zebre na njihovu polovinu, ali nikako nije uspevao da pronađe put do gola Vladimira Bajića.

Borac je bio potisnut na svoju polovinu, ali to je donekle i bio Lalatovićev plan, koji je urodio plodom u 79. minutu, kada je efektnim pogotkom Srđana Vujaklije sa distenace i definitivno rešeno pitanje pobednika na ovoj utakmici.

Čačani će pobedničku seriju pokušati da nastave već narednog vikenda, kada u Čačak stiže Čukarički, dok će Zmajevi šansu za povratak na pobednički kolosek pokušati da pronađu na Karaburmi protiv OFK Beograda.