""
""

Dve godine bez gola, a onda dva za šest dana! Kakav povratak Loika Remija! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 17.09.17. | 20:44

Bilbau je ovo bio prvi poraz u ovoj sezoni, a Las Palmasu druga pobeda, kojom su pobegli iz donjeg dela tabeli i zaseli na sasvim zadovoljavajuću 10. poziciju - 1:0

Kakav povratak Loika Remija. Bivši napadač Čelsija pre dolaska na Kanarska ostrtva gotovo dve godine nije postigao gol (poslednji put 14. avgusta 2015. godine), a onda je za samo šest dana postigao dva. Prvo na debiju u Malagi, kada je postigao treći pogodak za Las Palmas, a onda večeras kada je u 87. minutu srušio favorizovani Atletik Bilbao – 1:0 (0:0).

Imao je sastav Manola Markeza i pre toga šansu da dođe do vođstva, pre svih Osama Tanane, čiji je udarac očešao stativu gostujućeg gola u 83. minutu, ali je samo četiri minuta kasnije to ispravio odlični Remi.

Bilbau je ovo bio prvi poraz u ovoj sezoni, a Las Palmasu druga pobeda, kojom su pobegli iz donjeg dela tabeli i zaseli na sasvim zadovoljavajuću 10. poziciju.