"Benzema i Agali u duelu"

Albanija remizirala sa Francuskom: Grizmanov gol u stilu Mesija za nerešen rezultat (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 14.11.14. | 23:02

Mavraj doneo prednost gostima iz uigrane akcije posle kornera

Benzema i Agali u dueluFrancuska kao domaćin predstojećeg Evropskog prvenstva ne igra kvalifikacione utakmice, ali odmeravaju snage sa drugim reprezentacijama kroz prijateljske mečeve sa timovima iz grupe I, u kojoj se nalzi i Srbija.

Red je došao na Albaniju, ali Trikolori nisu uspeli da savladaju Crne orlove iako su izašli na teren u najjačem sastavu sa Karimom Benzemom, Polom Pogbom, Rafaelom Varanom – 1:1.

Gosti su i poveli u Francuskoj u 40. minutu, a strelac je bio Mergrim Mavraj posle uigrane akcije posle kornera i asistencije Elseida Hisaja. To je tek drugi gol koji su Galski petlovi primili u prvom poluvremenu ove godine, prvi je postigao Mats Humels u četvrtini finala Mundijala.

Francuzi već neko vreme igraju bolje u drugom poluvremenu i to su pokazali i na ovoj utakmici, a Antoan Grizman je u 73. minutu odigrao dupli pas sa Kristofom Žaleom, napravio mini slalom kroz odbranu Albanije i sjajno šutirao levom nogom u donji ugao gola.