""

Ponos dobio po nosu! Makabi na katastrofalnih minus 39 u Istanbulu

Vreme čitanja: 1min | uto. 24.01.17. | 19:35

Turski sastav slavio s 102:63, Vladimir Micov bio odličan - 16 poena

Makabi ostao bez ponosa! Koliko god da tim iz Tel Aviva ulaže, menja trenere, nikako da mu krene. Sada je dobio po nosu u gostima protiv Galatasaraja, i to dobro, a rezultat je glasio - 102:63.

Galata je u prvoj četvrtini došla do rezultatske nadmoći, a tokom druge i treće četvrtine razlika je konstantno skakala da bi na kraju došla do velikih 39 razlike.

Prosto neverovatno šta se događa sa ekipom u koju su uloženi milioni prošlog leta i koja je pravila planove da napadne Fajnal for. Galatasaraj koji je jedna od lošijih ekipa ove sezone prosto se igrala sa Izraelcima, a blokada Aleksa Tajusa nad Radom samo je paradigma celog meča.

Najefikasniji u domaćem timu bili su Džon Dibler (21) i Aleks Tajus sa 18, dok je Vladimir Micov dodao 16 uz pet skokova. Odlična utakmica srpskog internacionalca. Kod gostiju se istakao Endrju Gaudlok sa 22 poena.